projekt finansowan ue

Zespół Szkół Ponagminazjalnych im. W. St. Reymonta w Rawie Mazowieckiej realizuje projekt pn. „ Reymont bez granic” o numerze 2019-1-PL01-KA102-061519 w ramach programu Erasmus + sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, Akcja 1.Mobilność edukacyjna.

Beneficjent projektu: Powiat Rawski
Czas trwania projektu: 01.11.2019 r. – 31.10.2021 r.
Dofinansowania projektu z UE: 129.138 EUR
Grupę docelową projektu stanowią uczniowie Technikum.

Celem głównym projektu jest nabywanie i rozwijanie w dwóch edycjach przez 70 uczniów klas III technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk, technik agrobiznesu, technik ekonomista umiejętności i kompetencji zawodowych dostosowanych do wymagań europejskiego rynku pracy.
W ramach projektu uczniowie odbędą 2 tygodniową praktykę zagraniczną we Włoszech.

Przygotowanie uczestników do wyjazdu będzie obejmować:
- spotkania organizacyjne
- przygotowanie kulturowe
- przygotowanie językowe
- przygotowanie pedagogiczne
- przygotowanie zawodowe
- spotkanie z policjantem.

Do dnia 22 listopada 2019 r. trwa rekrutacja do I edycji projektu uczniów klas trzecich Technikum.

Lista zakwalifikowanych
Lista rezerwowa
Regulamin zagranicznej praktyki zawodowej

Lista uczestników zagranicznej praktyki zawodowej

Do dnia 20 listopada 2020 r. trwa rekrutacja do II edycji projektu uczniów klas trzecich Technikum.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe ( strona 1 i 2) prosimy przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista osób zakwalifikowanych do projektu - 2 edycja

Raport z realizacji projektu